COMPLETE BY LEON

Complete by Leon został zaprojektowany tak, aby w jednym pomieszczeniu, zachowując jego nowoczesny charakter, można było w sposób spójny zastosować jeden, dwa lub trzy systemy. Każde z rozwiązań jest zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami w aranżacji wnętrz. Aluminiowe ościeżnice ukryte dostosowane są do skrzydeł o grubości 40, 42 i 50 mm.
System Complete’40 to kompletne zestawy w standardowych wymiarach. W skład Complete’40 wchodzi aluminiowa ościeżnica niewidoczna, kaseta lub system przesuwny oraz skrzydło i okucia renomowanych firm. Ościeżnica może być surowa, anodowana na srebrno lub lakierowana na biały mat, a blenda systemu przesuwnego – anodowana na srebrno lub lakierowana na biało. Skrzydło o grubości 40 mm, w zależności od wykończenia, może posiadać wypełnienie typu „plaster miodu” lub z płyty wiórowo-otworowej.
System Complete’42 to możliwość zamówienia drzwi do wysokości 2420 mm. W skład Complete’42 wchodzi aluminiowa ościeżnica ukryta ze skrzydłem i okuciami (klamka jako opcja). Ościeżnica może być surowa, anodowana na srebrno lub lakierowana w wybranym kolorze RAL. Skrzydło drzwiowe o grubości 42 mm, w zależności od wykończenia, może posiadać wypełnienie typu „plaster miodu” lub płyty wiórowo-otworowej.
System Complete’50 daje możliwość wyboru wymiarów w określonym zakresie do 2620 mm. W skład Complete’50 wchodzi aluminiowa ościeżnica ukryta wraz ze skrzydłem i okuciami (klamka opcjonalnie). Ościeżnica może być surowa, lakierowana w wybranym kolorze RAL lub anodowana na srebrno. Skrzydło o grubości 50 mm posiada wypełnienie z płyty wiórowo-otworowej.
Akcesoria Complete to: próg samoopadający, podcięcie wentylacyjne lub rygiel antywypaczeniowy – w zależności od rodzaju systemu.

COMPLETE SYSTEM’40

COMPLETE STANDARD'40
COMPLETE WHITE'40
COMPLETE DECOR'40

COMPLETE SYSTEM’42

COMPLETE STANDARD'42
COMPLETE WHITE'42
COMPLETE COLOR'42

COMPLETE SYSTEM’50

COMPLETE STANDARD'50
COMPLETE WHITE'50
COMPLETE COLOR'50
COMPLETE WOOD'50

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Przedstawicielami Handlowymi, którzy przedstawią ofertę systemów Complete by Leon:

KATALOG COMPLETE: